Kim jesteśmy?

Nasza historia i cele

Meteo Centrum to profesjonalny serwis pogodowy, który swoje początki miał już w 2016 roku. Od tamtego czasu projekt systematycznie rozwija się, aby docierać do jak największej ilości odbiorców, a także oferować coraz więcej przydatnych funkcji.

Na stronie znajdą Państwo szczegółową prognozę pogody dla każdego miasta w Polsce na okres nawet do 16 dni. Należy jednak pamiętać, że powyżej 7 dni prognoza ma zwykle charakter jedynie orientacyjny i należy bacznie obserwować najnowsze aktualizacje prognoz. Oprócz tego do dyspozycji są codzienne wydawane prognozy burz oraz zagrożeń pogodowych przez naszych synoptyków. W serwisie Meteo Centrum dostępne są również najważniejsze produkty do śledzenia aktualnej pogody: radar opadów, radar burz, zdjęcie satelitarne, aktualna temperatura powietrza, ciśnienie, kierunek i siła wiatru oraz mapa synoptyczna.

Naszym celem oprócz tworzenia sprawdzonych prognoz pogody jest także ostrzeganie przed niebezpiecznymi zjawiskami pogodowymi, prowadzenie edukacji w zakresie meteorologii oraz bezpieczeństwa w trakcie żywiołu.

Dokładne prognozy pogody

Tworzymy sprawdzone prognozy pogody dla wielu miejsc w Polsce. Na stronie znajdują się także prognozy burz i prognozy długoterminowe.

Pogoda na żywo

Śledź radary burz, opadów, zdjęcie satelitarne i wiele więcej na żywo. Dzięki tym produktom na naszej stronie pogoda nigdy Cię nie zaskoczy.

Cenna wiedza

W serwisie prezentujemy wiele opracowań, poradników i multimedia, które na pewno pomogą Ci się nauczyć wielu rzeczy związanych z meteorologią.